Plodsi ile Aytemizden her 1000 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında İspark otoparklarında geçerli ücretsiz kullanım hakkı hediye.
Akaryakıtını Plodsi ile al, ücretsiz otoparkın keyfini çıkar!
Akaryakıtını Plodsi ile al, ücretsiz otoparkın keyfini çıkar!

1.Bu kampanyadan Plodsi uygulaması içerisinde bulunan akaryakıt bölümünden minimum 1000 TL ve üzeri akaryakıt alan Plodsi müşterileri yararlanacaktır. Bu hak ayda bir kere tanımlanır. Yani aynı ay içerisinde yapılan birden fazla yapılan alımlarda yeni hak tanımlanmaz. 
2.Kampanya kapsamında İSPARK’a ait yol üstü otoparklarda tek seferde günde 2 saat ya da kapalı (bariyerli) otoparklarda tek seferde günde 4 saat ücretsiz park hakkı verilmektedir.
3.Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz kullanım hakkı başkasına satılamaz ve devredilemez. Ücretsiz kullanım hakkı tanımlandıktan sonra 1 ay içerisinde kullanılmalıdır. 1 ay boyu kullanılmayan haklar otomatik olarak sona erer.
4.PLODSİ müşterileri belirtilen ücretsiz kullanım süresinden daha az park kullanımı yapmaları durumunda otopark tipine göre ücretsiz kullanım süresi kadar kullanım yapmış sayılırlar.
5.Belirtilen zaman dilimi aşımı söz konusu olursa fark ücreti İSPARK tarafından müşteriden tahsil edilir.
6.“Ücretsiz Parklanma” kampanyalarından yalnızca binek otomobil tarifesine tabi araçlar yararlanabilecektir. Taksi (Ticari), minibüs, midibüs, kamyonet, kamyon, çekici, tır, otobüs gibi araçlar farklı ücret tarifesine tabi olmaları nedeniyle kampanyadan yararlanamayacaktır.
7.Kampanya İSPARK Gürpınar Balık Hali Otoparkı, İSPARK Belgrad Ormanı (Bahçeköy Girişi, Kurtkemeri Girişi ve Fatih Çeşmesi Tabiat Parkı Girişi) Otoparkı, İSPARK Kozyatağı ve Bayrampaşa Sebze-Meyve Hali Otoparkı, Bezmi Alem Vakıf Üniversitesi Otoparkı, Alibeyköy Cep Otogarı Otoparkı, 15 Temmuz Demokrasi Otogarı, Sultan Ahmet Açık Otoparkı, Emirgan Korusu Açık Otoparkı dışındaki tüm İSPARK otoparklarında geçerlidir. Kadıköy Eski Salı Pazarı, Söğütlüçeşme Açık ve Seyrantepe Katlı otoparkında maç günleri yoğunluk nedeni ile POS yerine fiş kesilerek işlem yapılabilmektedir. Maç günleri manuel fiş kesilmesi halinde, sistemde hizmetin yavaşlamasına neden olabilecek sorunlar nedeniyle kampanya hakkı kullanılamayacaktır. Kampanyanın geçerli olduğu lokasyonlar dışında yaşanabilecek sorunlardan dolayı tarafların müşteriye (kampanya kullanıcısına) karşı herhangi bir sorumluluğu bulunmayacaktır.
8.Kampanya kapsamında hizmeti ifa edecek firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan PLODSİ sorumlu değildir fakat İSPARK Otomasyon sisteminde oluşan anlık bağlantı problemleri, teknik hatalar vb. durumlardan dolayı ücret tahsilatı yapılan parklanmalar için ücret iadesi yapmaz. Müşteri’nin, kampanyadan kaynaklanan belirlenen süreler dahilindeki ücretsiz parklanma hakkı bir sonraki parklanmasında kullanılmak üzere saklı kalır.
9.Müşteri el terminali ile çalışan yol üstü otoparklarında girişte; katlı ve kapalı (bariyerli) otoparklarda ise çıkışta İSPARK personeline PLODSİ kampanyasından faydalanmak istediğini beyan eder. İSPARK görevlisi, aracın plakasını uygulamaya girerek sorgular. Kampanya onayı alınması halinde müşteri kampanya hakkı ile parklanmaya gerçekleştirir. Her iki otopark türü için de belirlenen Kampanya ücretsiz diliminin aşılması durumunda parklanma yapan Müşteri’den aşan sürenin dilim ücreti ile kampanya     dâhilindeki süreye ilişkin dilim ücreti arasındaki fark tahsil edilir.
10.Kampanyaya ilişkin güncel bilgilere PLODSİ Mobil Uygulamadan ulaşabilirsiniz.
11.İSPARK ve PLODSİ kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutacaktır.
12.Kampanya 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir.

Campaign valid till;